sestdiena, 2012. gada 7. jūlijs

Uztura Bagātinātāji


Uztura bagātinātāju parādīšanos sekmēja kosmosa iekarošanas ēras sākums. Zinātniekiem bija jāizdomā kā nodrošināt astronautus ar sabalansētu, koncentrētu un efektīgu pārtiku izplatījumā. Tai bija jābūt kompaktai, ar lielu uzglabāšanas termiņu un pietiekami tīrai, lai pilnvērtīgi un efektīvi uzsūktos organismā, lieki nenoslogotu gremošanas sistēmu un pēc tam kosmisko tualeti. Runājot par kvalitāti, NASSA zelta likums – kosmosa iekarotājiem pienākas visvisvislabākais – pilnībā bija attiecināms arī uz šo nozari.

Sportisti un fiziski aktīvi cilvēki ļoti stingri raugās, ko, sadzīviski runājot, liek mutē, tāpēc nav brīnums, ka jaunizveidotie produkti ātri vien iekaroja lielu popularitāti sportistu un veselīga dzīvesveida cienītāju vidū.

Pagājušā gadsimta 80. gadi ir laiks, kad uztura bagātinātāju ražošana sāka savu augšupeju kā plaša patēriņa produkts. Pārtikas piedevas ieguva stabilu vietu atlētu un vēlāk arī parastu cilvēku ikdienas diētā. Kompānijas, kuras tos ražoja, ieguldīja milzu līdzekļus zinātniskajās laboratorijās, lai radītu iespējami dažādākus un labākus produktus visām vajadzībām.



Tīrība, kvalitāte un dabiskums
Jau no paša šo produktu radīšanas sākuma, izejvielu tīrība un kvalitāte, kā arī produkta dabiskuma saglabāšana bija uztura bagātinātāju industrijas pamatakmeņi. Līdz ar to var droši apgalvot, ka jebkurš kompānijas VISION uztura bagātinātājs ir daudzkārt dabiskāks nekā dažkārt pēc izskata apbrīnojami skaistie, ģenētiski uzlabotie augļi, dārzeņi vai citi produkti, kuri nebojājas nedēļām ilgi, vai kuri augšanas un nogatavošanās procesā tikuši tik intensīvi ar visu ko apsmidzināti, ka pat tārpi tos nav iecienījuši... Tas, protams, ir tikai viens arguments tiem cilvēkiem, kuri kategoriski apgalvo: tādu „ķīmiju” kā uztura bagātinātāji viņi, nu, nekad nelietos! Bet kādu „ķīmiju” viņi jau lieto ikdienā? Atliek tikai papētīt pārtikas produktu etiķetes – cik tajos ir konservantu, stabilizatoru, mākslīgo krāsvielu un vēl visādu piedevu!?





Nomest no svariem


Priekšā atkal svētki, bet svētku dienas ir viskarstākais laiks svaru rādītājam. Tas lēkā pa kreisi un labi, un nofiksēt to vajadzīgajā stāvoklī ir grūti. Sākumā mēs ievērojam pēcsvētku diētas, pēc tam dedzīgi degustējam salātus un siļķi kažokā, pēc tam ieturam atslodzes dienas un atkal, nespējot noturēties, mielojamies ar svētku kūkām. Mūsu padomi palīdzēs rādītājam palikt vajadzīgajā pozīcijā bez īpašām pūlēm no jūsu puses.

Izgulieties

 Tieši miega trūkuma rezultātā organisms sāk izstrādāt pārlieku daudzumu hormona grelīna, kas smadzenēm padod viltus signālus par badu. Tie, kas guļ mazāk kā 6 stundas, par 23% vairāk riskē iegūt lieko svaru. Tiem, kas guļ mazāk kā 4 stundas, risks ir jau 74%.


Brokastojiet sātīgi

 Tieši tādas kārtīgas, nesteidzoties apēstas brokastis ne tikai paaugstinās jūsu darbaspējas dienas laikā, bet arī samazinās pārēšanas risku pusdienās, palīdzēs tikt galā ar vēlēšanos uzkost pirms gulētiešanas un par 24% samazinās aptaukošanās risku kopumā. Turklāt ir novērots, ka cilvēkiem, kuri regulāri brokasto, parasti ir veselīgāka diēta kopumā. Bet cilvēki, kuri ignorē šo veselīgo ieradumu, gada laikā var pieņemties svarā par 4 līdz 7 kg.

Nodarbojieties ar sportu svaigā gaisā

 Tas ir labākais treniņu variants svara zaudēšanai, jo aktīvai tauku sadedzināšanai vajadzīgs skābeklis. Starp citu, no rīta treniņi daudz efektīvāk palīdz novājēt, nekā citā diennakts laikā. Iespējams tāpēc, mediķi uzskata, ka cilvēka organisms „ir noskaņots” tērēt energoresursus līdz pulksten 17.

Lietojiet vitamīnu D

 Hārvardas Medicīnas fakultātes zinātnieki ir konstatējuši, ka saules staru iedarbībā var novājēt ātrāk. Un tas nav tikai tāpēc, ka šajā gadījumā cilvēks vairāk svīst, un tātad intensīvāk tiek zaudēti tauki un no organisma tiek izvadīti sāļi. Pats galvenais, ka saule apgādā ķermeni ar vitamīnu D, bet tas pastiprina vielmaiņu.

Pievienojiet ogļhidrātiem olbaltumvielas

 Tīrie ogļhidrāti (kartupeļi, maize, makaroni) sadalās ātrāk, un nenāk par labu organismam. Bet, ja makaroniem pievieno gaļu, olu vai biezpienu – tajos esošās olbaltumvielas samazinās šo kaitējumu un apturēs cukura izmeti asinīs.

Veiciet kontrastdušu

 Temperatūru starpība paātrina asinsriti, bet tas savukārt stimulē gremošanu. Turklāt, cīnoties ar pārmērīgu atdzišanu, organisms strādā pastiprinātā režīmā un aktīvāk patērē enerģiju. Bet vakarā kontrastduša palīdzēs arī pret bezmiegu.

Ēdiet biežāk, bet mazāk

 Dietologi uzstājīgi iesaka ēst bieži un nelielas porcijas: pārtraukums starp ēdienreizēm nedrīkst pārsniegt piecas stundas. Pat tad, ja jūs cenšaties novājēt, nav vajadzīgs samazināt pārtikas uzņemšanas daudzumu – labāk samaziniet tās kaloritāti. Un neignorējiet pusdienas, piebilst speciālisti. Citādi, atgriežoties mājās no darba, jūs riskējat mesties virsū ēdienam un apēst daudz vairāk nekā vajadzētu. Bet, ja jau esat palaiduši garām pusdienas, sāciet vakariņas ar šokolādes gabaliņu vai ievārījuma karotīti: tas paātrinās asins piesātināšanos ar glikozi un pasargās no pārēšanās.

Sekojiet tam, ko dzerat

 Ar dzērieniem var uzņemt divas reizes vairāk kaloriju, nekā ar ēdienu. Ar alkoholu un populārajiem gāzētajiem dzērieniem viss ir skaidrs. Bet nevajadzētu aizrauties arī ar paciņu sulām. Pretēji izplatītajam atzinumam, tajās nav nemaz tik maz kaloriju. Sulas vietā labāk dzert parastu ūdeni vai vājpienu. Starp citu, ja ārpus ēdienreizēm gribas uzkost, sākumā pamēģiniet izdzert pusglāzi parasta ūdens. Nereti tas apslāpē bada sajūtu. Bet uzdzert ēdienam nevajadzētu. Vismaz brīdī, kamēr košļājat, - precizē speciālisti. Jebkuri šķidrumi atšķaida siekalas un traucē primārai pārtikas sagremošanai. Rezultātā cilvēks apēd vairāk kā parasti, tas var radīt lieko ķermeņa svaru.

Vairāk staigājiet

 Banāli, bet fakts. Veselīgi ir vismaz pa retam uzkāpt pa kāpnēm, neizmantojot liftu vai eskalatoru. Tomēr daudzi nezina, ka kāpt lejā pa kāpnēm ir tikpat noderīgi, kā kāpt augšā, un turklāt nav tik nogurdinoši. Tas pats ar pastaigām: nemaz nebraukt ar automašīnu – tā ir utopija, bet automašīnas novietošana nedaudz tālāk no galapunkta un regulāra iešana ar kājām vismaz 5 minūtes noteikti dos pozitīvus rezultātus.
     

Esiet pacietīgi

 Saskaņā ar Stenfordas pētījumiem, ieradums, tai skaitā ēšanas, cilvēkam nostiprinās 21 dienas laikā. Pamēģiniet trīs nedēļas neēst, piemēram, smalkmaizi: izredzes, ka pēc tam to vairs negribēsies, ir diezgan lielas.

Neievērojiet pārāk stingras diētas

 Kādu ēdienu bieži aizliegumi rada pretēju efektu. Interesantu statistiku šai sakarā sniedz psihologi kopā ar dietologiem. Izrādās, ka kategoriski aizliegumi par 70% paaugstina risku pārēsties saldumus. Bet, ja aizliegumu nav, cilvēks apēd 90% veselīga ēdiena un tikai 10% - kaitīga.

Izmantojiet punktu masāžu

 Nomierināt bada sajūtu palīdzēs iedarbība uz punktu auss ļipiņas centrā. Saspiediet to starp rādītājpirkstu un īkšķi un kārtīgi pamīciet pa labi un kreisi. Šo masāžu ieteicams veikt pirms ēšanas un tās laikā – lai izvairītos no pārēšanās.
       
Iekļaujiet uzturā Vision UB svara zaudēšanai

 Par nenovērtējamiem palīgiem organisma atveseļošanā un lieko kilogramu zaudēšanā bez stingrām diētām un kaitējuma veselībai kļūs Vision uztura bagātinātāji Sveltform+ un KG-Оff.

 Tā UB KG-Off Fat Absorber sastāvā ietilpstošais hitozāns ir dabisks ingredients, kas sasaista tauku molekulas un neļauj tām asimilēties organismā, bet konžaka saknes pulveris KG-Off Suppressant sastāvā absorbē vielas, kas ir 200 reizes smagākas par pašu svaru, veicinot ātru sāta sajūtu, mazāk uzņemot pārtiku, un līdz ar to – komfortablu novājēšanu, nekaitējot organismam.










Uztura bagātinātājs palīdz atturēties no ēšanas pārmērībām, kontrolējot savu apetīti. Produkta aktīvais komponents glukomanāns - ūdenī šķīstoša augu šķiedra ar augstu tīrīšanas pakāpi. To iegūst no unikālā Japānas auga konžaka bumbuļiem. Kuņģī šķiedra transformējas gēlveida masā, kas nomāc bada sajūtu, neļauj pārēsties un turklāt gandrīz nemaz nesatur kalorijas. „Suppressant” ļauj izstrādāt svarīgu ieradumu, kas nepieciešams pareizai ēšanai, – ēst bieži un nedaudz.


Viena kapsula satur: 
 Konžaka pulveris (Amorphophallus konjax) – 499,95 mg
 tai skaitā glukomanāns – ne mazāk kā 300 mg

Kontrindikācijas: 
 Individuāla UB komponentu nepanesamība. Grūtnieces un barojošas sievietes.

Lietošana: 
 Pieaugušajiem 2 kapsulas 2 reizes dienā, dienas otrajā pusē ēdienreizē. Salauzt kapsulu un saturu izbērt glāzē ūdens (100 ml). Saturu kārtīgi samaisīt un uzreiz izdzert.






















Ieteicams kā uztura bagātinātājs – papildus polisaharīdu (hitozāna) un hroma avots.
 Ar pārtiku cilvēka organismā nonāk daudz vairāk tauku nekā vajadzīgs. Liekie tauki uzkrājas un veido tauku nogulumus, kas bojā figūru. KG-Off „Fat Absorber” aktīvās vielas pārtver tauku molekulas vēl pirms to asimilēšanās. Produkta sastāvā ietilpstošais hitozāns pievelk tauku šūnas, tās sasaista un izvada no organisma. Paralēli svara korekcijai „Fat Absorber” veicina vielmaiņas normalizēšanos un holesterīna līmeņa pazemināšanos.

Viena kapsula satur:
Hitozāns) – 500 mg
 Hroma hlorīds – 0,6 mg
 atbilst hroma saturam – 33,7 μg

Kontrindikācijas:
 Individuāla UB komponentu nepanesamība. Grūtnieces un barojošas sievietes.

Lietošana:
 Pieaugušajiem pa vienai kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni.

Uztura Bagātinātāji


Uztura bagātinātāju parādīšanos sekmēja kosmosa iekarošanas ēras sākums. Zinātniekiem bija jāizdomā kā nodrošināt astronautus ar sabalansētu, koncentrētu un efektīgu pārtiku izplatījumā. Tai bija jābūt kompaktai, ar lielu uzglabāšanas termiņu un pietiekami tīrai, lai pilnvērtīgi un efektīvi uzsūktos organismā, lieki nenoslogotu gremošanas sistēmu un pēc tam kosmisko tualeti. Runājot par kvalitāti, NASSA zelta likums – kosmosa iekarotājiem pienākas visvisvislabākais – pilnībā bija attiecināms arī uz šo nozari.

Sportisti un fiziski aktīvi cilvēki ļoti stingri raugās, ko, sadzīviski runājot, liek mutē, tāpēc nav brīnums, ka jaunizveidotie produkti ātri vien iekaroja lielu popularitāti sportistu un veselīga dzīvesveida cienītāju vidū.

Pagājušā gadsimta 80. gadi ir laiks, kad uztura bagātinātāju ražošana sāka savu augšupeju kā plaša patēriņa produkts. Pārtikas piedevas ieguva stabilu vietu atlētu un vēlāk arī parastu cilvēku ikdienas diētā. Kompānijas, kuras tos ražoja, ieguldīja milzu līdzekļus zinātniskajās laboratorijās, lai radītu iespējami dažādākus un labākus produktus visām vajadzībām.



Tīrība, kvalitāte un dabiskums
Jau no paša šo produktu radīšanas sākuma, izejvielu tīrība un kvalitāte, kā arī produkta dabiskuma saglabāšana bija uztura bagātinātāju industrijas pamatakmeņi. Līdz ar to var droši apgalvot, ka jebkurš kompānijas VISION uztura bagātinātājs ir daudzkārt dabiskāks nekā dažkārt pēc izskata apbrīnojami skaistie, ģenētiski uzlabotie augļi, dārzeņi vai citi produkti, kuri nebojājas nedēļām ilgi, vai kuri augšanas un nogatavošanās procesā tikuši tik intensīvi ar visu ko apsmidzināti, ka pat tārpi tos nav iecienījuši... Tas, protams, ir tikai viens arguments tiem cilvēkiem, kuri kategoriski apgalvo: tādu „ķīmiju” kā uztura bagātinātāji viņi, nu, nekad nelietos! Bet kādu „ķīmiju” viņi jau lieto ikdienā? Atliek tikai papētīt pārtikas produktu etiķetes – cik tajos ir konservantu, stabilizatoru, mākslīgo krāsvielu un vēl visādu piedevu!?





Nomest no svariem


Priekšā atkal svētki, bet svētku dienas ir viskarstākais laiks svaru rādītājam. Tas lēkā pa kreisi un labi, un nofiksēt to vajadzīgajā stāvoklī ir grūti. Sākumā mēs ievērojam pēcsvētku diētas, pēc tam dedzīgi degustējam salātus un siļķi kažokā, pēc tam ieturam atslodzes dienas un atkal, nespējot noturēties, mielojamies ar svētku kūkām. Mūsu padomi palīdzēs rādītājam palikt vajadzīgajā pozīcijā bez īpašām pūlēm no jūsu puses.

Izgulieties

 Tieši miega trūkuma rezultātā organisms sāk izstrādāt pārlieku daudzumu hormona grelīna, kas smadzenēm padod viltus signālus par badu. Tie, kas guļ mazāk kā 6 stundas, par 23% vairāk riskē iegūt lieko svaru. Tiem, kas guļ mazāk kā 4 stundas, risks ir jau 74%.


Brokastojiet sātīgi

 Tieši tādas kārtīgas, nesteidzoties apēstas brokastis ne tikai paaugstinās jūsu darbaspējas dienas laikā, bet arī samazinās pārēšanas risku pusdienās, palīdzēs tikt galā ar vēlēšanos uzkost pirms gulētiešanas un par 24% samazinās aptaukošanās risku kopumā. Turklāt ir novērots, ka cilvēkiem, kuri regulāri brokasto, parasti ir veselīgāka diēta kopumā. Bet cilvēki, kuri ignorē šo veselīgo ieradumu, gada laikā var pieņemties svarā par 4 līdz 7 kg.

Nodarbojieties ar sportu svaigā gaisā

 Tas ir labākais treniņu variants svara zaudēšanai, jo aktīvai tauku sadedzināšanai vajadzīgs skābeklis. Starp citu, no rīta treniņi daudz efektīvāk palīdz novājēt, nekā citā diennakts laikā. Iespējams tāpēc, mediķi uzskata, ka cilvēka organisms „ir noskaņots” tērēt energoresursus līdz pulksten 17.

Lietojiet vitamīnu D

 Hārvardas Medicīnas fakultātes zinātnieki ir konstatējuši, ka saules staru iedarbībā var novājēt ātrāk. Un tas nav tikai tāpēc, ka šajā gadījumā cilvēks vairāk svīst, un tātad intensīvāk tiek zaudēti tauki un no organisma tiek izvadīti sāļi. Pats galvenais, ka saule apgādā ķermeni ar vitamīnu D, bet tas pastiprina vielmaiņu.

Pievienojiet ogļhidrātiem olbaltumvielas

 Tīrie ogļhidrāti (kartupeļi, maize, makaroni) sadalās ātrāk, un nenāk par labu organismam. Bet, ja makaroniem pievieno gaļu, olu vai biezpienu – tajos esošās olbaltumvielas samazinās šo kaitējumu un apturēs cukura izmeti asinīs.

Veiciet kontrastdušu

 Temperatūru starpība paātrina asinsriti, bet tas savukārt stimulē gremošanu. Turklāt, cīnoties ar pārmērīgu atdzišanu, organisms strādā pastiprinātā režīmā un aktīvāk patērē enerģiju. Bet vakarā kontrastduša palīdzēs arī pret bezmiegu.

Ēdiet biežāk, bet mazāk

 Dietologi uzstājīgi iesaka ēst bieži un nelielas porcijas: pārtraukums starp ēdienreizēm nedrīkst pārsniegt piecas stundas. Pat tad, ja jūs cenšaties novājēt, nav vajadzīgs samazināt pārtikas uzņemšanas daudzumu – labāk samaziniet tās kaloritāti. Un neignorējiet pusdienas, piebilst speciālisti. Citādi, atgriežoties mājās no darba, jūs riskējat mesties virsū ēdienam un apēst daudz vairāk nekā vajadzētu. Bet, ja jau esat palaiduši garām pusdienas, sāciet vakariņas ar šokolādes gabaliņu vai ievārījuma karotīti: tas paātrinās asins piesātināšanos ar glikozi un pasargās no pārēšanās.

Sekojiet tam, ko dzerat

 Ar dzērieniem var uzņemt divas reizes vairāk kaloriju, nekā ar ēdienu. Ar alkoholu un populārajiem gāzētajiem dzērieniem viss ir skaidrs. Bet nevajadzētu aizrauties arī ar paciņu sulām. Pretēji izplatītajam atzinumam, tajās nav nemaz tik maz kaloriju. Sulas vietā labāk dzert parastu ūdeni vai vājpienu. Starp citu, ja ārpus ēdienreizēm gribas uzkost, sākumā pamēģiniet izdzert pusglāzi parasta ūdens. Nereti tas apslāpē bada sajūtu. Bet uzdzert ēdienam nevajadzētu. Vismaz brīdī, kamēr košļājat, - precizē speciālisti. Jebkuri šķidrumi atšķaida siekalas un traucē primārai pārtikas sagremošanai. Rezultātā cilvēks apēd vairāk kā parasti, tas var radīt lieko ķermeņa svaru.

Vairāk staigājiet

 Banāli, bet fakts. Veselīgi ir vismaz pa retam uzkāpt pa kāpnēm, neizmantojot liftu vai eskalatoru. Tomēr daudzi nezina, ka kāpt lejā pa kāpnēm ir tikpat noderīgi, kā kāpt augšā, un turklāt nav tik nogurdinoši. Tas pats ar pastaigām: nemaz nebraukt ar automašīnu – tā ir utopija, bet automašīnas novietošana nedaudz tālāk no galapunkta un regulāra iešana ar kājām vismaz 5 minūtes noteikti dos pozitīvus rezultātus.
     

Esiet pacietīgi

 Saskaņā ar Stenfordas pētījumiem, ieradums, tai skaitā ēšanas, cilvēkam nostiprinās 21 dienas laikā. Pamēģiniet trīs nedēļas neēst, piemēram, smalkmaizi: izredzes, ka pēc tam to vairs negribēsies, ir diezgan lielas.

Neievērojiet pārāk stingras diētas

 Kādu ēdienu bieži aizliegumi rada pretēju efektu. Interesantu statistiku šai sakarā sniedz psihologi kopā ar dietologiem. Izrādās, ka kategoriski aizliegumi par 70% paaugstina risku pārēsties saldumus. Bet, ja aizliegumu nav, cilvēks apēd 90% veselīga ēdiena un tikai 10% - kaitīga.

Izmantojiet punktu masāžu

 Nomierināt bada sajūtu palīdzēs iedarbība uz punktu auss ļipiņas centrā. Saspiediet to starp rādītājpirkstu un īkšķi un kārtīgi pamīciet pa labi un kreisi. Šo masāžu ieteicams veikt pirms ēšanas un tās laikā – lai izvairītos no pārēšanās.
       
Iekļaujiet uzturā Vision UB svara zaudēšanai

 Par nenovērtējamiem palīgiem organisma atveseļošanā un lieko kilogramu zaudēšanā bez stingrām diētām un kaitējuma veselībai kļūs Vision uztura bagātinātāji Sveltform+ un KG-Оff.

 Tā UB KG-Off Fat Absorber sastāvā ietilpstošais hitozāns ir dabisks ingredients, kas sasaista tauku molekulas un neļauj tām asimilēties organismā, bet konžaka saknes pulveris KG-Off Suppressant sastāvā absorbē vielas, kas ir 200 reizes smagākas par pašu svaru, veicinot ātru sāta sajūtu, mazāk uzņemot pārtiku, un līdz ar to – komfortablu novājēšanu, nekaitējot organismam.










Uztura bagātinātājs palīdz atturēties no ēšanas pārmērībām, kontrolējot savu apetīti. Produkta aktīvais komponents glukomanāns - ūdenī šķīstoša augu šķiedra ar augstu tīrīšanas pakāpi. To iegūst no unikālā Japānas auga konžaka bumbuļiem. Kuņģī šķiedra transformējas gēlveida masā, kas nomāc bada sajūtu, neļauj pārēsties un turklāt gandrīz nemaz nesatur kalorijas. „Suppressant” ļauj izstrādāt svarīgu ieradumu, kas nepieciešams pareizai ēšanai, – ēst bieži un nedaudz.


Viena kapsula satur: 
 Konžaka pulveris (Amorphophallus konjax) – 499,95 mg
 tai skaitā glukomanāns – ne mazāk kā 300 mg

Kontrindikācijas: 
 Individuāla UB komponentu nepanesamība. Grūtnieces un barojošas sievietes.

Lietošana: 
 Pieaugušajiem 2 kapsulas 2 reizes dienā, dienas otrajā pusē ēdienreizē. Salauzt kapsulu un saturu izbērt glāzē ūdens (100 ml). Saturu kārtīgi samaisīt un uzreiz izdzert.






















Ieteicams kā uztura bagātinātājs – papildus polisaharīdu (hitozāna) un hroma avots.
 Ar pārtiku cilvēka organismā nonāk daudz vairāk tauku nekā vajadzīgs. Liekie tauki uzkrājas un veido tauku nogulumus, kas bojā figūru. KG-Off „Fat Absorber” aktīvās vielas pārtver tauku molekulas vēl pirms to asimilēšanās. Produkta sastāvā ietilpstošais hitozāns pievelk tauku šūnas, tās sasaista un izvada no organisma. Paralēli svara korekcijai „Fat Absorber” veicina vielmaiņas normalizēšanos un holesterīna līmeņa pazemināšanos.

Viena kapsula satur:
Hitozāns) – 500 mg
 Hroma hlorīds – 0,6 mg
 atbilst hroma saturam – 33,7 μg

Kontrindikācijas:
 Individuāla UB komponentu nepanesamība. Grūtnieces un barojošas sievietes.

Lietošana:
 Pieaugušajiem pa vienai kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni.